book
Przeglądaj oferty

Turnusy rehabilitacyjne

 1. Home
 2. Health Resort
 3. Turnusy rehabilitacyjne

TURNUSY REHABILITACYJNE NAD MORZEM
SANATORIUM BAŁTYK

Turnusy rehabilitacyjne w naszym sanatorium cieszą się niezmienną popularnością – zarówno wśród starszych, jak i młodszych Kuracjuszy. Wśród kluczowych zalet kuracji leczniczych nasi Goście wymieniają zarówno korzystny, nadmorski mikroklimat jak i fachowość zespołu – lekarzy diagnostów, pielęgniarek i rehabilitantów, pracujących w sanatorium.

Ofertę prywatnych turnusów leczniczych przygotowaliśmy z myślą o tych z Państwa, którym zależy na dogłębnej, długofalowej dbałości o formę psychofizyczną. Kuracje lecznicze w Sanatorium Bałtyk to zróżnicowane, precyzyjnie zestawione pakiety zabiegów i badań medycznych, przeznaczone dla osób dorosłych i seniorów. Idealnym uzupełnieniem oferty jest nielimitowany dostęp do nowoczesnego Aquaparku, tężni solankowej, łaźni i saun.

Prywatne turnusy rehabilitacyjne – kiedy warto skorzystać?

Do skorzystania z bogatej oferty turnusów leczniczych zapraszamy osoby:

 • zdrowe, pragnące połączyć wypoczynek z profesjonalną diagnostyką profilaktyczną m.in. ze względu na wiek,
 • z podejrzeniem choroby szukające kompleksowej pomocy diagnostycznej, przeprowadzonej w komfortowych warunkach,
 • ze zdiagnozowanym schorzeniem, wymagającym fachowej konsultacji lekarskiej i regularnej diagnostyki,
 • stawiające na długofalową inwestycję w zdrowie psychofizyczne i sprawność – niezależnie od wieku.

Oferta Sanatorium Bałtyk

Długość pobytu, zakres dostępu do zabiegów i zakres diagnostyki – to kwestie dopasowywane do indywidualnych potrzeb Kuracjuszy (wiek, płeć, stan zdrowia, preferowane aktywności, zalecenia lekarskie itp.). Niezależnie od typu wybranego pakietu, korzystającym z turnusów leczniczych zapewniamy:

 • badania lekarskie (wstępne, kontrolne i końcowe),
 • dostęp do profesjonalnej opieki pielęgniarskiej – w tym pomoc doraźną,
 • fachową poradę lekarza specjalisty,
 • dostęp do szerokiej oferty nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych – zakres dopasowany do typu leczonego schorzenia, zaleceń lekarskich oraz indywidualnych potrzeb Kuracjusza,
 • dostęp do Aquaparku, basenów, jacuzzi, łaźni parowej oraz sauny fińskiej i sauny na podczerwień,
 • zdrowe, dietetyczne posiłki wspierające indywidualną kurację,
 • komfortowy, w pełni wyposażony pokój i niezbędne akcesoria – ręczniki, pantofle, możliwość skorzystania z czajnika lub żelazka.

Nowoczesne zabiegi w pakiecie

Głównym celem turnusu rehabilitacyjnego nad morzem jest kompleksowe podejście do potrzeb Kuracjusza. Niezwykle bogata oferta zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych pozwala na zrealizowanie intensywnego planu poprawy kondycji fizycznej. Zależnie od zaleceń lekarskich i rodzaju wybranego pakietu, nasi Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości wód leczniczych, tężni solankowej, inhalacji, krioterapii, specjalistycznej gimnastyki oraz bogatej oferty masaży.

Niebagatelną rolę w przyspieszeniu regeneracji ciała odgrywa sam pobyt w strefie morskiego mikroklimatu. Nadmorskie spacery, jazda rowerowa, zwiedzanie i aktywności na świeżym powietrzu – to stałe elementy turnusów, bardzo cenione przez wszystkich Gości.

Wierzymy, że odpoczynek w sprzyjającym, morskim mikroklimacie ma realny wpływ na zdrowie naszych Kuracjuszy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą pobytu i pakietami leczniczymi, dostępnymi w Sanatorium Bałtyk.

Newsletter
Subscribe to newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close