REHABILITACJA Z BAŁTYKIEM

 1. Strona Główna
 2. REHABILITACJA Z BAŁTYKIEM
Wypocznij nad morzem i zadbaj o swoje zdrowie. Wybierz dopasowany do Twoich potrzeb turnus rehabilitacyjny wraz z specjalistycznymi zabiegami zgodnymi z wybranym profilem kuracji.
Min. Dł. Pobytu: min. 7 nocy
Wyżywienie: Pełne wyżywienie

Świadczenia w cenie pakietu:

 • min. 7 noclegów w komfortowych pokojach,
 • codzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu*
 • (pakiet rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu a kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu)
 • 1 x konsultacja medyczna, doraźna opieka pielęgniarska,
 • 4 zabiegi medyczne dziennie przysługujące osobom dorosłym od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dnia przyjazdu, niedziel i świąt; zabiegi zalecane spośród określonego pakietu zabiegów; w dniu wyjazdu realizacja zabiegów do godz. 11:00, Specjalistyczne zabiegi zgodne z wybranym profilem kuracji:
 • ODDECHOWA: zabiegi rehabilitacyjne min. z zakresu: gimnastyka krążeniowo-oddechowa, ćwiczenia i trening oddechowy, kąpiele ozonowe suche, solux, bioptron, inhalacje AMSA, inhalacje indywidualne (solankowe, lekowe, z olejkami, witaminowe) oraz inne wg. wskazań i zaleceń lekarza specjalisty prowadzącego pacjenta*,
 • KRĘGOSŁUPA: zabiegi rehabilitacyjne min. z zakresu: gimnastyka kręgosłupa (zbiorowa), hydrojet, aquavibron, kriokomora oraz inne wg. wskazań i zaleceń lekarza specjalisty prowadzącego pacjenta*,
 • BALNEOTERAPIA: zabiegi rehabilitacyjne min. z zakresu: okłady borowinowe, kąpiel ozonowa, kąpiel CO2 (mokra) oraz inne wg. wskazań i zaleceń lekarza specjalisty prowadzącego pacjenta* (jednostki chorobowe stanowiące przeciwskazanie do wykonania / realizacji pakietu wg założeń (ostre stany zapalne, ciąża, żylaki, wrzody, niewydolność krążenia, choroba wieńcowa, wady serca, stany pozawałowe, niewydolność oddechowa, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, nowotwory, gruźlica),
 • HYDROTERAPIA: zabiegi rehabilitacyjne min. z zakresu: hydromasaż, bicze szkocie, masaż podwodny, kąpiel wirowa kończyn górnych lub dolnych, kąpiel perełkowa oraz inne wg. wskazań i zaleceń lekarza specjalisty prowadzącego pacjenta*,
 • bezpłatny Internet Wi-Fi,

 

*serwis dań odbywa się wg aktualnych zaleceń administracyjnych  i wytycznych GIS z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny. Obiekt zastrzega sobie prawo zmiany godzin i formy posiłków.

 

Pakiet dodatkowo obejmuje:

 • 5 x seans w grocie solnej (30 min.)*,
 • zewnętrzne inhalacje solankowe (sezon wiosenno-letni)*,
 • korzystanie z kompleksu basenów "Morska Odyseja" – 1,5h osoba /dzień, dalej usługa płatna zgodnie z cennikiem*,(jednorazowe wejście w ciągu dnia)

 

*Świadczenie usług z pakietu dodatkowego, a oznaczonych gwiazdką (<*>) może okazać się niemożliwe lub podlegać ograniczeniom, na co Sanatorium Uzdrowiskowe „Bałtyk” nie ma wpływu. Dołożymy starań, aby usługi oznaczone w ten sposób mogły zostać zrealizowane, jednak nie wszystko zależy od nas. W związku z powyższym, wykupując pobyt, Gość akceptuje, że skorzystanie z usług oznaczonych w ten sposób może okazać się niemożliwe i nie będzie zgłaszał z tego tytułu zastrzeżeń lub roszczeń. Dziękujemy za zrozumienie.

 

*W okresie Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia i/lub Sylwestra obowiązuje dopłata zgodnie z cennikiem.

*Cena osoby na dostawce zawiera jedynie wyżywienie w zależności od zakupionego pakietu (bez zabiegów).

Zobacz listę zabiegów w pakiecie
Ważne informacje

przyjazd

15:00

wyjazd

11:00

Warunki anulacji

Wpłata zadatku jest akceptacją poniższych warunków: 1. Brak wpłaty będzie równoznaczny z anulacją rezerwacji. 2. Wpłacony zadatek w przypadku rezygnacji z pobytu nie podlega zwrotowi. 3. W przypadku skrócenia pobytu w czasie jego trwania obowiązuje odpłatność za zarezerwowaną długość pobytu.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Metody płatności

Visa Visa Electron MasterCard Maestro Discover Diners

Pozostałe oferty

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij